Yeelight Monitör Lambası Pro


3.979,00 TL 3.382,15 TL

Fluid Color™ Teknolojisi

16 Milyon Renkli RGB Arka Işık

Kısılabilir ve Ayarlanabilir Renk Sıcaklığı

Başlıca Yapay Zeka Platformlarıyla Uyumlu

Razer Chroma™ RGB ile Oyun Senkronizasyonu

Chroma Erişimli Cihazlarla Etkileşimli Aydınlatma

Manyetik Tutucular Sayesinde Açı Kolayca Değişir

Kablosuz Döner Anahtar Düğmesi

Ofis Aydınlatması ile Evden Çalışın

Yeelight Uygulaması ile Daha Fazlasını Keşfedin

  • SKU: 6924922218128

Yeelight Monitör Lambası ProYeelight Monitör Lambası ProYeelight Monitör Lambası ProYeelight Monitör Lambası ProYeelight Monitör Lambası ProYeelight Monitör Lambası Pro

Model No: YLTD003

Nominal Giriş: DC 5V/2A

Nominal Güç: 10W (80×0.2W/ LED modülü+40×0.2W/LED modülü)

Işık Boyutları: Φ23.0×485.5mm

Anahtar Düğmesi Boyutları: Φ66.5×34.0mm

Bir Yeelight Yetkili Servis Merkezindeki garanti hizmetlerine erişmek için, aşağıdaki belgelerden herhangi birini sağlayarak garanti durumunuzu doğrulamanız gerekmektedir.

Satın alma kanıtı

Açıklama

Basılı Fatura

veya E-faturası

Bu belge üzerinde ürünün modeli, satın alma tarihi, ürünün seri  numarası, satan ve satın alan bilgileri ve vergi bilgileri ile satıcının kaşesi olmalıdır.

*Fatura üzerinde cihazı tanımlayıcı bilgiler (seri no) bulunmuyorsa garanti belgesi satıcı tarafından doldurulmalı ve fatura garanti belgesine iliştirilmelidir.

Garanti Belgesi

Bu belge üzerinde ürünün modeli, satın alma tarihi, ürünün seri veya  fatura numarası, satan ve satın alan bilgileri, satıcı vergi bilgileri ile satıcının kaşesi olmalıdır

Garanti Politikası

Açıklama

14 gün sebepsiz iade

Yeelight resmi internet mağazasından yapılan alışverişlerinizde ürünü teslim alma tarihinizden sonra 14 gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz ancak ürün kutusu, aksesuarları, ürünün kendisinde ve yanında verilen hediyelerde hiçbir arıza, hata veya kullanıma dair bir iz veya işaret olmamalıdır.

Diğer internet mağazalarının iade koşulları için satın aldığınız mağazayı ziyaret ediniz.

Değişim

Garanti içi onarım şartlarını taşıyan üründeki arıza onarılmaya uygun değilse Yeelight Yetkili Servisi değişim kararı verebilir. Eski ürün yerine aynı veya benzer (misli) özellikleri taşıyan bir ürün ile değişim yapılabilir. Serviste yapılacak inceleme sonucu tarafınıza bilgi verilecektir.

Garanti iç onarım

Ürün Yeelight Yetkili Servisleri tarafından onarılmaya uygun ise (uygunluk için Yeelight Destek Hattı’na ulaşabilirsiniz); ürünü satın aldıktan sonra size teslim edildiği tarihten itibaren 2 yıl içerisinde garanti dahili arızalarda Yeelight Yetkili Servisleri’nden ücretsiz olarak sınırsız faydalanabilirsiniz. Garanti harici arızalarda ücretli onarım için faydalanabilirsiniz. Arıza türü farketmeksizin anlaşmalı kargolar ile gönderim yapılabilir.

Garanti dış onarım

Garanti dışı ücretli onarım şu hallerde yetkili servisin kontrol ve onayı sonrası sağlanabilir; ürünün standart garanti süresinin bitmesi,  yurt dışından satın alınan ürünler, gerekli satın alma kanıtına sahip olmayan ürünler, Yeelight Türkiye dışında kurumlarca ithal edilen ürünler.

Servis Merkezi

  • Summit Teknik Servis- Showroom

    Adres: Cumhuriyet, Gürpınar Yolu Caddesi No:5, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

    Saatler: Kapanış saati: 18:00

    Telefon: 0850 305 2487 

  • Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 488161258 

yazar

Burhan Goksel

- 14/03/2023

Ürün apple home uygulaması ile entegre çalışabiliyor mu?.


Yorum Ekle

1 2 3 4 5