Yeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'li


2.049,00 TL
 • Çeşitli senaryolara uygun 16 milyon renkli spot lamba 

 • 350° yatay ve 90° düşey ayar açısı

 • 2700K-6500K arasında renk sıcaklığı ve ışık dengesi ayarlanabilir.

 • Önceden ayarlanmış modlarla özelleştirilmiş sahneler

 • Başlıca AloT platformlarıyla entegrasyon

 • Renk oynatma, oyunla senkronizasyon ve müzikle senkronizasyon için Yeelight App destekli

 • SKU: 6924922224723

Yeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'liYeelight Akıllı Spot Işığı (Renkli) Beyaz 2'li

Üretici

Yeelight

İsim

Yeelight Smart Build-on Spot Işığı (Renkli)

Modeli

YLDDL-0084-B

Renk

Beyaz

Ampul sayısı

2

Işık akısı

700 lm

Nominal giriş akımı

220-240V ~50/60Hz 50mA

Yedek ampulün maksimum gücü

60W

Anahtarlama döngüleri

15.000 döngü

Renk sıcaklığı

2700-6500K

Duy Tipi

GU10

Işık dağıtım açısı

36°

Boyutlar

Φ68H=100 / 260x70x20mm

Kablosuz bağlantı

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Uygulama

Yeelight

Uyumluluk

Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings, Razer Chroma RGB, Alice

desteklenen sistemler

Android 4.4 ve üzeri, iOS 8.0 ve üzeri

Bir Yeelight Yetkili Servis Merkezindeki garanti hizmetlerine erişmek için, aşağıdaki belgelerden herhangi birini sağlayarak garanti durumunuzu doğrulamanız gerekmektedir.

Satın alma kanıtı

Açıklama

Basılı Fatura

veya E-faturası

Bu belge üzerinde ürünün modeli, satın alma tarihi, ürünün seri  numarası, satan ve satın alan bilgileri ve vergi bilgileri ile satıcının kaşesi olmalıdır.

*Fatura üzerinde cihazı tanımlayıcı bilgiler (seri no) bulunmuyorsa garanti belgesi satıcı tarafından doldurulmalı ve fatura garanti belgesine iliştirilmelidir.

Garanti Belgesi

Bu belge üzerinde ürünün modeli, satın alma tarihi, ürünün seri veya  fatura numarası, satan ve satın alan bilgileri, satıcı vergi bilgileri ile satıcının kaşesi olmalıdır

Garanti Politikası

Açıklama

14 gün sebepsiz iade

Yeelight resmi internet mağazasından yapılan alışverişlerinizde ürünü teslim alma tarihinizden sonra 14 gün içerisinde hiçbir sebep belirtmeksizin iade edebilirsiniz ancak ürün kutusu, aksesuarları, ürünün kendisinde ve yanında verilen hediyelerde hiçbir arıza, hata veya kullanıma dair bir iz veya işaret olmamalıdır.

Diğer internet mağazalarının iade koşulları için satın aldığınız mağazayı ziyaret ediniz.

Değişim

Garanti içi onarım şartlarını taşıyan üründeki arıza onarılmaya uygun değilse Yeelight Yetkili Servisi değişim kararı verebilir. Eski ürün yerine aynı veya benzer (misli) özellikleri taşıyan bir ürün ile değişim yapılabilir. Serviste yapılacak inceleme sonucu tarafınıza bilgi verilecektir.

Garanti iç onarım

Ürün Yeelight Yetkili Servisleri tarafından onarılmaya uygun ise (uygunluk için Yeelight Destek Hattı’na ulaşabilirsiniz); ürünü satın aldıktan sonra size teslim edildiği tarihten itibaren 2 yıl içerisinde garanti dahili arızalarda Yeelight Yetkili Servisleri’nden ücretsiz olarak sınırsız faydalanabilirsiniz. Garanti harici arızalarda ücretli onarım için faydalanabilirsiniz. Arıza türü farketmeksizin anlaşmalı kargolar ile gönderim yapılabilir.

Garanti dış onarım

Garanti dışı ücretli onarım şu hallerde yetkili servisin kontrol ve onayı sonrası sağlanabilir; ürünün standart garanti süresinin bitmesi,  yurt dışından satın alınan ürünler, gerekli satın alma kanıtına sahip olmayan ürünler, Yeelight Türkiye dışında kurumlarca ithal edilen ürünler.

Servis Merkezi

 • Summit Teknik Servis- Showroom

  Adres: Cumhuriyet, Gürpınar Yolu Caddesi No:5, 34500 Büyükçekmece/İstanbul

  Saatler: Kapanış saati: 18:00

  Telefon: 0850 305 2487 

 • Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu: 488161258 

Yorum Ekle

1 2 3 4 5